Street vibe i casual na randce

Pierwsza randka po za portalem randkowym to moment, w którym wreszcie trzeba pomyśleć o odpowiednim ubiorze. Dla mężczyzn portal randkowy jest miejscem podwójnie cennym, ponieważ nie muszą tam myśleć o ubiorze.

Z czasem zapominają o tek kwestii, ale kiedy randka online po raz pierwszy zamienia się w randkę w realu, trzeba się właściwie przygotować. Tylko jak?

Najlepiej bez przesady

Wszelkie stroje, które nie są normalnymi ubraniami mężczyzny na co dzień, to stroje zdecydowanie niewskazane. Mężczyzna jest bowiem na randce rozliczany ze swojego luzu. A o ten jest trudno w niewłaściwym stroju.

Zdecydowana większość mężczyzn na co dzień korzysta z mody casual oraz street wear (zwłaszcza młodsi panowie), co oznacza jeansy, chinosy, koszulki polo i t-shirt oraz wszystko inne z tej szerokiej kategorii ubioru.

Zdecydowanie ważniejsze od konkretów będzie tutaj to, by wszystko było w miarę dobrze dopasowane i by było to czyste. Kobieta nie oczekuje od mężczyzny przesadnego zmysłu modowego, ale jest zainteresowana tym, by potrafił się ubrać schludnie.

Dlatego tak istotne jest też odpowiednie przystrzyżenie brody i włosów, czyste ręce i paznokcie oraz nienaganność samego ubioru. Wszelkie niedociągnięcia w tych kwestiach będą bardzo negatywnie odbierane.